85 666 0000 biuro@monki.net.pl

Internet


Nieograniczony dostęp do Internetu w technologii światłowodowej, bez limitów i sztucznych ograniczeń nakładanych przez operatorów. INTERNET NetCom to niezawodne połączenie, niska cena miesięcznego abonamentu i bezkonkurencyjne prędkości .


Technologia przyszłości - łącze światłowodowe w niedalekiej przyszłości stanie się powszechnym standardem przesyłu danych. Państwo mogą skorzystać z tych możliwości już dziś.

Komfortowa jakość - pozwala na oglądanie w Internecie filmów w jakości HD nawet na kilku urządzeniach jednocześnie i nic się nie zacina, a duże pliki (filmy czy gry) można pobrać na dysk komputera w mgnieniu oka.

Łącze synchroniczne - taka sama prędkość transmisji w obie strony. Ma to ogromne znaczenie przy rozmowach telefonii internetowej czy videorelacjach bezpośrednich. Wszędzie tam, gdzie liczy się nieprzerwana płynność transmisji.

Brak ograniczeń pobieranych danych - ograniczenia takie stosuje większość dostawców Internetów, w tym wszyscy najwięksi komórkowi). Nasz  INTERNET nie posiada żadnych ograniczeń ani limitów w ilości pobieranych danych, co sprawia że korzystanie z Internetu jest maksymalnie komfortowe.

Samodzielna usługa - nie wymagamy, aby użytkownik był również abonentem telefonii stacjonarnej, komór-kowej bądź telewizji kablowej z pakietem nieoglądanych programów. Zamawiając nasz INTERNET, otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz i za co płacisz.


WYMAGANE DOKUMENTY DO ZAWARCIA UMOWY:  

Klienci indywidualni:                                         

(1) Dowód osobisty lub paszport.                    

(2) Pisemne pozwolenie właściciela lokalu na wykonanie okablowania pod Internet – (w przypadku wynajmowanych lokali).

(3) Potwierdzenie własności mieszkania – Akt notarialny (w przypadku mieszkań własnościowych).

FIRMY:

(1) NIP, REGON, KRS lub UMOWA SPÓŁKI


CENNIK USŁUG INTERNETOWYCH

Copyright © Net.com Mońki, Polska. All rights reserved
Telewizja / Internet / Telefon / GSM
Biuro Obsługi Klienta
Tel: +48 85 666 0000
E-mail: