85 666 0000 biuro@monki.net.pl

Telefon


TELEFON STACJONARNY

Telefon stacjonarny w technologii VoIP, działający w połączeniu z każdym telefonem stacjonarnym, pozwalający zachować dotychczasowy numer i znacznie obniżyć koszt rozmów. Wszelkie formalności związane z przeniesieniem dotychczasowego numeru do naszej sieci załatwiamy w Państwa imieniu.

Bezpłatne połączenia wewnątrz sieci - wszyscy użytkownicy naszej sieci mogą łączyć się ze sobą nie ponosząc żadnych opłat. Każdy użytkownik telefonu stacjonarnego w NetCom może prowadzić bezpłatne, nieograniczone rozmowy z każdym, kto również ma TELEFON w naszej sieci!

Sekundowe naliczanie - już od pierwszej sekundy w każdym pakiecie wszystkie rozmowy rozliczane będą wg stawki za sekundę połączenia. Jeśli Państwa połączenie trwa 24 sekundy - płacą Państwo za 24 sekundy i ani grosza więcej!

Koszty pod kontrolą - otrzymują Państwo dostęp do szczegółowego zestawienia połączeń oraz do informacji o opłatach za połączenia do wszystkich krajów świata.

Blokada niechcianych połączeń - możliwość ustawienia blokady połączeń wychodzących na numery o pod-wyższonej opłacie (np. 0 700) i korzystania z telefonu bez obaw. Mogą Państwo także zablokować wybrane połączenia przychodzące.

Zastrzeżenie numeru - nie każdy musi znać Państwa numer telefonu. Wystarczy ustawić zastrzeżenie identy-fikacji numeru, a wszystkie Państwa połączenia będą wyświetlane jako anonimowe. 

CENNIK

 

Copyright © Net.com Mońki, Polska. All rights reserved
Telewizja / Internet / Telefon / GSM
Biuro Obsługi Klienta
Tel: +48 85 666 0000
E-mail: