85 666 0000 biuro@monki.net.pl

Telewizja


Innowacyjna telewizja cyfrowa III generacji, umożliwiająca uzyskanie najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki zaawansowanym możliwościom technicznym, TELEWIZJA NetCom rozszerza doświadczenie użytkownika o dodatkowe możliwości, niedostępne w tradycyjnej technologii.

Nagrywanie wielu kanałów na raz - możliwość nagrywania wybranych kanałów telewizji, aby je obejrzeć w dogodnym czasie. Dzięki tej funkcji godziny emisji ulubionego serialu mogą Państwo ustalić samodzielnie, a nadawane reklamy można po prostu pominąć.

Pauza w standardzie - funkcja przydatna w wielu sytuacjach. Aby zatrzymać emisję programu, wystarczy włączyć przycisk pauzy na pilocie. Do oglądania zatrzymanego kanału mogą Państwo wrócić w dowolnej chwili, nie tracąc ani jednej minuty z interesującego filmu.

Cofanie emisji programu - nawet do 48 h. Tę funkcję również mogą Państwo łatwo uruchomić przyciskiem pilota od dekodera i spokojnie obejrzeć programy nadawane w dniu wczorajszym. To oznacza nieograniczoną swobodę wyboru godzin oglądania ulubionych programów!

Przejrzysty przewodnik po kanałach - pozwala na wygodne sprawdzanie oferty programowej poszczególnych nadawców, wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego na dany dzień, zaznaczanie ulubionych pozycji czy ustawianie nagrywania. 

Kontrola rodzicielska - funkcja pomocna w świadomym wyborze treści, które mogą być oglądane przez naj-młodszych. Zapewnia rodzicom wsparcie w procesie wychowawczym dziecka i chroni je przed wpływem tych programów, które rodzice uznają za nieodpowiednie.


 

LISTA KANAŁÓW do pobrania 

 

 

 

Partenerm Technologicznym jest 

Copyright © Net.com Mońki, Polska. All rights reserved
Telewizja / Internet / Telefon / GSM
Biuro Obsługi Klienta
Tel: +48 85 666 0000
E-mail: